26.05.2017
Česko-německé kulturní dny 2017 číst více
TOP týden v Uherském Hradišti a okolí číst více

Ocenění nejlepších sportovců za rok 2015

Tento dokument je zařazen v kategorii: SportKulturaMěsto
Sprinter Zdeněk Stromšík a veslař Filip Řimák se stali nejlepšími sportovci města Uherské Hradiště za rok 2015. Vítězové mezi jednotlivci v kategoriích mládež nad 15 let a dospělí (Stromšík) a mládež do 15 let (Řimák) byli oceněni při tradičním Slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Uherské Hradiště za rok 2015, které se konalo v pátek 19. února v uherskohradišťské Redutě. Nejlepším sportovním kolektivem se stalo 1.FC Slovácko - dívky U19, jejich trenér Miloš Hlaváček navíc obdržel ocenění trenér roku.

Veslař Filip Řimák vyhrál kategorii mládeže do 15 let

Ceny vítězům předávaly spolu s představiteli města Uherské Hradiště osobnosti jako olympionik Jiří Daler (cyklistika), fotbalista Vladimír Malár, hokejový útočník Jaroslav Balaštík nebo herec Jan Čenský. V programu večera vystoupili finalista 2. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Michael Foret, Jan Čenský, fitness aerobic Akropolis, z.s. a žáci ZŠ UNESCO. Večerem provázel moderátor Petr Salava. Slavnostní ocenění nejlepších sportovců města Uherské Hradiště se letos uskutečnilo již poosmnácté v řadě.

Za Zdeňka Stromšíka převzal ocenění trenér Jaroslav Vlček

Výsledky:

Kategorie mládež nad 15 let a dospělí:

Nejlepší sportovec: Zdeněk Stromšík (atletika)
Ostatní ocenění sportovci:
Tereza Brázdilová (atletika), Marek Havlík (fotbal), Michal Sadílek (fotbal), Kateřina Vávrová (atletika).

Kategorie mládež do 15 let včetně:
Nejlepší sportovec: Filip Řimák (veslování)
Ostatní ocenění sportovci:
Šimon Franta (bikros), Karolína Klišíková (atletika), Nikolay Romanchenkov (atletika)

Kategorie mládež a dospělí (sportovci s trv. bydlištěm v Uh. Hradišti reprezentující jinou TJ, SK):
Ocenění sportovci:
Magdalena Červinková (golf), Denisa Húsková (softbal), David Janík (kanoistika), Jiří Zalubil (kanoistika).
Sportovní kolektiv

Nejlepší sportovní kolektiv:

1.FC Slovácko - dívky U19
Ostatní oceněné sportovní kolektivy:
dorostenky v atletice, tým juniorů v bridži.

Trenér:
Ing. Miloš Hlaváček (fotbal)

Zveřejněno dne: 22.02.2016   Datum poslední aktualizace: 22.02.2016
Zodpovědná osoba: Pášma Jan