26.05.2017
25.05.2017
Česko-německé kulturní dny 2017 číst více
TOP týden v Uherském Hradišti a okolí číst více

Tréninkové fotbalové hřiště čeká obnova

Tento dokument je zařazen v kategorii: SportVeřejné zakázkyMěsto
Městský fotbalový sportovní areál v Uherském Hradišti - rekonstrukce tréninkového hřiště

Tréninkové hřiště na Městském fotbalovém sportovním areálu v Uherském Hradišti se dočká rekonstrukce, která začne v nejbližších dnech a potrvá do konce září 2016.

Stávající povrch – umělý trávník bude nahrazen opět umělým trávníkem tzv. III. generace s výškou vlákna 40 mm s kombinovaným vsypem. Součástí rekonstrukce bude také celoplošná úprava podkladních vrstev. Celkový rozměr hřiště zůstane zachován. Nový povrch hřiště bude nalajnován dle projektu FAČRu s názvem „Victor“, který je určen pro soutěžní utkání mládeže, konkrétně družstev od 6 do 12 let. Velikost hrací plochy 70 x 40 m bude s předepsanými výběhy za brankovými a postranními čarami. V rámci rekonstrukce umělého povrchu tréninkového hřiště dojde k dokončení oplocení hřiště v jeho západním rohu.

Rekonstrukce hřiště bude stát celkem 5,3 milionu korun, město na uvedenou akci získalo investiční dotaci ve výši 2 mil. Kč z rozpočtu Zlínského kraje.

Zveřejněno dne: 28.06.2016   Datum poslední aktualizace: 28.06.2016
Zodpovědná osoba: Pášma Jan