26.05.2017
25.05.2017
Česko-německé kulturní dny 2017 číst více
TOP týden v Uherském Hradišti a okolí číst více

Slovácko ve víru barev a chutí

Tento dokument je zařazen v kategorii: KulturaCestovní ruchMěsto
Na světě je nová, reprezentativní kniha Slovácko ve víru barev a chutí, určená zejména turistům a návštěvníkům regionu a která poutavě mapuje celý region Slovácka.

Slavnostní křest knihy se konal v úterý 19. července v kavárně Cafe 21 na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti.

Obrazová publikace obsahující na 180 fotografií zachycuje celý turistický region Slovácko. Kniha má sloužit hlavně k propagaci, své místo si ale určitě najde i v knihovnách místních obyvatel Slovácka.

"Při listování čtenář navštíví nejkrásnější a nejzajímavější místa Slovácka, pozná naše tradice i nehmotné kulturní dědictví a biosférickou rezervaci UNESCO," uvedl Ing. Stanislav Blaha, předseda Regionu Slovácko a starosta města Uherské Hradiště. Podle jeho slov kniha vydaná v českém a anglickém jazyce obsahuje  i 5 unikátních QRkodů, odkazujících na videa z nejzajímavějších oblastí.

Šedesáti stránková kniha Slovácko ve víru barev a chutí je v prodeji v Městském informačním centru Uherské Hradiště, v prodejnách knih v Uherském Hradišti, stejně jako v některých dalších informačních centrech regionu Slovácko.

Křest knihy Slovácko ve víru barev a chutí

Zveřejněno dne: 20.07.2016   Datum poslední aktualizace: 21.07.2016
Zodpovědná osoba: Pášma Jan