Dům roku

Tento dokument je zařazen v kategorii: KulturaCestovní ruch
Město Uherské Hradiště hledá "Dům roku 2016".

Dům roku

Za dobu svého dlouholetého trvání si čestná ocenění města Uherské Hradiště za kvalitu architektury - Dům roku nebo stavební počin - Stavba roku získala mezi projektanty, stavebními společnostmi i investory staveb určitou prestiž.

Za rok 2014 nebylo ocenění uděleno žádnému objektu, respektive město neobdrželo žádnou nominaci.

Připomínáme, že naposledy město udělilo čestné ocenění DŮM ROKU 2015 Revitalizovanému průmyslovému areálu v Sadech, kde vznikla restaurace, hotel, autoservis a autosalón.

Aktuálně hledáme architektonické dílo nebo stavební počin, který nejvíce obohatil naše město v uplynulém roce 2016, který je stavbou hodnotnou, zajímavou a nepřehlédnutelnou. Víme, že takové domy a stavby v uplynulém roce vznikly a že si nominaci na ocenění určitě zaslouží.

Sekretářem soutěže je útvar městského architekta, kde jsou k dispozici podmínky soutěže i přihlašovací panel. Vyzýváme proto projektanty, investory a dodavatele staveb dokončených, neboli zkolaudovaných v roce 2016, aby tyto nejpozději do 31. března 2017 přihlásili.

Také veřejnost pak prosíme o podněty a typy na architektonicky zajímavé stavby a třeba i drobné, jako jsou rodinné domy, které by neměly naší pozornosti uniknout.

Útvar městského architekta
Zveřejněno dne: 11.01.2016   Datum poslední aktualizace: 07.02.2017