Projednání generelu cyklistické dopravy

Tento dokument je zařazen v kategorii: Územní plánování & strategický rozvojDopravaŽivotní prostředí
Město Uherské Hradiště Vás v rámci realizace projektu Central MeetBike zve na WORKSHOP , kde bude projednán GENEREL CYKLISTICKÉ DOPRAVY města Uherské Hradiště.

Workshop se uskuteční v pondělí 7.11.2011 od 17:00 v komorním sále Reduty.
Z důvodu zajištění koncepčního řešení rozvoje cyklistické dopravy ve městě řešilo město Uherské Hradiště v rámci projektu Central MeetBike aktualizaci generelu cyklistické dopravy, který byl sice zpracován v roce 2007, ale neodpovídá současným trendům a potřebám optimálního řešení cyklistické dopravy ve městě. Proto byl nyní tento generel aktualizován a dále bude sloužit jako jeden z podkladů pro další aktivity v rámci projektu. Tvorba generelu spočívá ve vytvoření analýzy infrastruktury pro cyklisty, optimalizaci vedení cyklostezek a cyklotras na území města UH, ale i v řešení parkování a půjčoven kol.

Logo CE

Projekt Central MeetBike (3CE343P2)
Tento projekt je realizován prostřednictvím operačního programu Central Europe, který je spolufinancován ERDF.

PLAKÁT - WORKSHOP (jpg., 854kB)

Zveřejněno dne: 25.10.2011   Datum poslední aktualizace: 03.04.2013
Zodpovědná osoba: Chybíková Kristýna