Budova obchodního centra ve Štěpnicích s novými okny prokoukla

IMG_7246.JPG Město Uherské Hradiště dokončilo rozsáhlou výměnu všech 113 oken na budově č. p. 1156 ul. Štěpnická, kde sídlí několik prodejen (např. Albert) a společností.

Původní, z větší míry hliníková okna, byla instalována při výstavbě budovy v roce 1978 a bez výjimky se již nacházela ve velmi špatném stavu.  Výměna oken zahrnovala celou budovu, vyjma dveří a výkladů, jejichž obnova se plánuje až v další etapě. Nová okna jsou plastová, se zasklením čirým izolačním dvojsklem.

„Kvůli přítomnosti Střední školy služeb jsme realizaci výměny oken nastavili na letní měsíce, kdy byl v budově největší klid. Samotná výměna probíhala naprosto bez jakýchkoliv komplikací. Navíc termín fyzického dokončení byl oproti původně naplánovanému termínu uspíšen o téměř tři týdny,“ poznamenal k akci starosta města Stanislav Blaha.

Akce přišla uherskohradišťskou radnici na 1,5 milionu korun a výměnu oken provedla společnost A+BX Okna s. r. o. Brno.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty