Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

S příchodem měsíce prosince už pomaličku všechno spěje k Vánocům. Tu dobu, kdy se město vždy v podvečer rozzáří vánoční výzdobou, mám moc rád. A vždycky si přeji, aby v Uherském Hradišti byly přípravy na nejkrásnější svátky v roce pro všechny lidi krásným a šťastným časem.

Přichází Advent  a s ním také letošní vánoční program na Masarykově náměstí. A máme pro vás i něco navíc! V pátek 1. 12. se můžete těšit na slavnostní ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU na náměstí, opět s velkým překvapením. V úterý 5. 12. je náměstí naopak zadané zejména pro děti, pro které je připravený MIKULÁŠSKÝ REJ. Od soboty 9. 12. se ke stánkům s občerstvením přidá i jarmark, kde třeba budete moct koupit vánoční dárky. Stánky s občerstvením na náměstí zůstanou i během vánočních svátků, takže do nového roku se určitě můžete občerstvovat teplým svařákem dle libosti. A od 2. prosince se můžete těšit na kluziště v Jezuitské koleji! No nejsou to samé dobré zprávy?!

Vážení občané,

při všech těchto akcích se s vámi určitě osobně setkám a budu vám moci osobně popřát, ale chci vám také touto cestou poděkovat za všechno, čím jste v uplynulém roce 2017 přispěli ke spokojenému životu v našem městě. V novém roce 2018 v tom můžeme všichni pokračovat, aby se nám z Uherského Hradiště - Srdce Slovácka podařilo udělat to nejkrásnější místo pro život.

Přeji vám krásné Vánoce a příjemný čas v kruhu vašich blízkých. Nový rok 2018 ať se nese ve znamení pevného zdraví, pohody, vzájemného porozumění a radosti.

Váš starosta

Stanislav Blaha