Město Uherské Hradiště na veletrhu v Bratislavě

Ve dnech 26. – 29. 1. 2017 proběhl 23. mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF Slovakiatour. Jedná se o nejprestižnější slovenský veletrh cestovního ruchu, který se tradičně těší velké pozornosti odborné i laické veřejnosti. Přináší komplexní pohled na dovolenou a cestovaní.

Na bratislavském veletrhu se město Uherské Hradiště představilo v rámci Regionu Slovácko na společném stánku Zlínského kraje.

Nabídku propagačních materiálů, kterou jsme pro veletrh připravili, byla pestrá a zájemcům byly podávány komplexní informace. Někteří klienti z příhraničních oblastí měli zájem pouze o nabídky turistických aktivit a atraktivit. Co se týká propagačních materiálů, nejvíce návštěvníky zajímali cyklotrasy, mapy, Baťův kanál a turistické zajímavosti.

Srdečné prostředí i vztah mnoha lidí k našemu regionu vytváří velmi dobrý rámec pro vzájemnou spolupráci.

Cílem účasti na veletrhu bylo prezentovat naše město a region jako zajímavou a přitažlivou destinaci, která je připravena nabídnout turistům pestrou škálu možností trávení volného času a dovolené.