Město Uherské Hradiště na veletrhu v Brně

Ve dnech 19. - 22. 1. 2017 proběhl 26. mezinárodní veletrh cestovního ruchu GO a REGIONTOUR. Město Uherské Hradiště se na brněnském veletrhu cestovního ruchu Regiontour představilo jako nedílná součást Regionu Slovácko v rámci expozice Zlínského kraje.

Návštěvníkům byl představen nový originální turistický průvodce – Objevte Uherské Hradiště, který obsahuje i videogalerii. Na veletrhu se prezentovalo rovněž Muzeum v přírodě v Parku Rochus.

Cílem účasti na veletrhu bylo prezentovat naše město a region jako zajímavou turistickou destinaci, která je připravena nabídnout turistům pestrou škálu možností trávení volného času a dovolené.

Je to jediné velké cestovatelské setkání na Moravě, takže i z tohoto pohledu zde má naše účast své opodstatnění. Přicházejí zde lidé, kteří mají o cestování skutečný zájem a obrací se na nás s velmi konkrétními dotazy.

V letošním roce se na veletrhu představilo přes 800 vystavujících firem z 26 zemí a jejich nabídku si během čtyř dnů prohlédlo více než 30 tisíc návštěvníků - profesionálů v cestovním ruchu, zástupců státní správy i samosprávy a především koncových klientů.