Novinka na webu uherskohradišťského infocentra: vkládat do kalendáře akcí můžete i vy

web MIC

Nový systém zadávání akcí zavedlo na svém webu uherskohradišťské Městské informační centrum. Obohatit nabídku nejrůznějších událostí konaných v Uherském Hradišti proto nyní může každý. Vkládat akce do kalendáře mohou zástupci veřejných institucí, ale i jednotlivci. Samotný proces zadávání akcí je velmi jednoduchý a intuitivní.

Interaktivní kalendář akcí je novinkou, která je k dispozici po přemostění původního webu uherskohradišťského infocentra na nový. Na webu jinak najdete přehled událostí ve městě, turistické a kulturní tipy, seznam stravování i ubytování. Vše je doplněno novými fotografiemi.

Jak na vložení akce do kalendáře?

Po načtení stránky www.uherske-hradiste.cz stačí v pravém horním rohu monitoru kliknout na ikonku „Vložit na web“. Poté se již uživateli otevře interaktivní elektronický formulář, kde je prostor pro vyplnění všech podstatných náležitostí.

web MIC

Městské informační centrum Uherské Hradiště chce na svém webu zpříjemnit čas turistům, kteří si mohou zpestřit svůj pobyt, ale zejména  rozšířit obzory místním obyvatelům, kteří zatouží po kousku kultury, sportu či umění.

„Zveme všechny nadšence do kultury, sportu a dalších forem trávení volného času, aby pravidelně mrkli k nám na web. Denně přidáváme něco nového, akcí přibývá a s rozjezdem sezóny přibývat bude,“ zve k nahlédnutí na nový web Jitka Zálešáková z Městského informačního centra, která má obsah webu na starost.

-JP-