Možnost nahlášení výpadku veřejného osvětlení

Z důvodu zajištění maximální funkčnosti veřejného osvětlení v ulicích města bylo přistoupeno k možnosti aktuálního řešení poruchy veřejného osvětlení. Poruchu mohou občané oznámit skrze mailovou adresu Verejne [dot] osvetleni [at] mesto-uh [dot] cz (verejne[dot]osvetleni[at]mesto-uh[dot]cz) nebo prostřednictvím aplikace „Zlepši své město“. Při hlášení konkrétního nefunkčního svítidla uveďte prosím číslo sloupu (Sxxxx), které se nachází na štítku přímo na sloupu veřejného osvětlení. Usnadní to identifikaci a následnou opravu konkrétního svítidla. Lze využít i hlášení závady přes QR kód uvedený na identifikačním štítku světelného bodu veřejného osvětlení.

Případné akutní závady přímo ohrožující život či majetek (např. poškození stožáru silným větrem, kdy hrozí pád svítidla nebo celého stožáru) oznamte prosím obratem telefonicky na Městskou policii Uherské Hradiště tel. 572 525 501 případně na linku 112.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor správy majetku města

Oddělení správy komunikací, zeleně a ostatního majetku

Masarykovo nám. 19