Možnost nahlášení výpadku veřejného osvětlení

Z důvodu zvýšení bezpečnosti v silničním provozu bylo přistoupeno k možnosti aktuálního řešení situace ve věci výpadku veřejného osvětlení. Jedná se o možnosti telefonického nahlášení plošného výpadku osvětlení, ne poruch jednotlivých svítidel:  

Po – Ne od 6.00 do 22.00 hodin na tel. 724 108 505, fa Marius Pedersen - servis veřejného osvětlení nebo na Městskou policii Uherské Hradiště tel. 572525501. 

Další nově zřízenou variantou je veřejnosti již přístupný na internetové adrese http://gis.mesto-uh.cz/ pasport veřejného osvětlení (foto mapa s veřejným osvětlením).  Při bližším přiblížení jsou viditelná jednotlivá místa stožárů a jejich čísla. Všechny ostatní agendy spojené s evidencí veřejného osvětlení jsou přístupné jen pro oprávněné uživatele. Pokud chcete tedy nahlásit jednotlivé nefunkční lampy nebo jiné závady týkající se veřejného osvětlení, můžete tak učinit i přímo z aplikace GIS na emailovou verejne.osvetleni@mesto-uh_cz
Vždy prosím ale uvádějte číslo sloupu, které je uvedeno v dialogovém okně po kliknutí na jednotlivé světlo.

Nahlášení výpadku jednotlivých svítidel je možné učinit i na emailovou adresu: zdenek.manasek@mesto-uh_cz. (vera.hromadova@mesto-uh_cz?subject=Vypadek%20verejneho%20osvetleni)