Rok 2022

• Zpravodaj 2022/01PDF | 2,56 MB

Výměna akátů v Havlíčkově ulici, parkovací karty na rok 2022, výše poplatku za odpady nezměněna, modernizace teplárny Mařatice, další kroky k nové MHD a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/02PDF | 6,95 MB

Město upraví ulice Prostřední a Mlýnskou - dostanou novou dlažbu, osvětlení i mobiliář; do poloviny února pokračuje svoz vánočních stromků, slavnostní předání výtěžku veřejné předvánoční sbírky, nová zastávka Studentské náměstí a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/03PDF | 3,39 MB

Začala oprava ulice Růžová v centru města, město podporuje obnovu historických budov, zápis k povinné školní docházce, město řeší auta na sídlištích a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/04PDF | 2,96 MB

Masarykovo náměstí ožije Velikonočním jarmarkem, dům v Kollárově ulici dostane novou fasádu, opravy chodníku v ulici Solná cesta, přípravy dětských hřišť na sezónu a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/05PDF | 5,89 MB

Pokračující práce na obnově ulic Prostřední a Mlýnská, ve městě přibyly další nádoby na oleje a tuky, město nabízí výhodný úvěr na opravy bydlení, u Míkovic vzniká nové biocentrum a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/06PDF | 4,12 MB

Obnova dětského hřiště ve Smetanových sadech, město dokončilo další e-aukce bytů, opravy ulic a archeologické nálezy v centru města, zastupitelé schválili podporu klubům zavřeným během covidu a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/07PDF | 2,55 MB

Veřejná prostranství opět zkrášlují květiny, vyznamenání starosty pro fotbalisty 1. FC Slovácko, triumf v celostátní soutěži O křišťálkovou popelnici a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/08PDF | 2,7 MB

Město opět ožilo Letní filmovou školou, opravená ulice Růžová již slouží lidem, obnova hřišť pokračovala na Východě i Revoluční ulici, expozice o uherskohradišťské věznici, ohlédnutí za Slováckým létem a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/09PDF | 3 MB

Ohlédnutí za letošní Letní filmovou školou, od září se v části Míkovic bude opravovat kanalizace, obnova hřiště na sídlišti Východ, od října se v Uherském Hradišti zavádí nové časové jízdenky městské dopravy a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/10PDF | 2,74 MB

V Uherském Hradišti bude nižší daň z nemovitosti, rýsuje se obchvat Jarošova a most přes řeku Moravu k přivaděči na dálnici, v Mařaticích a Sadech přibude stromů, rekonstrukce hřiště na ulici Konečná na sídlišti Východ a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/11PDF | 2,95 MB

Představení nového zastupitelstva a vedení města Uh. Hradiště, město bude mít nové kontejnery na textil, zvýhodněné parkování pro rezidenty Štěpnic, nominace nejlepších sportovců města, noví držitelé Ceny města a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2022/12PDF | 5,19 MB

Předvánoční čas v Uherském Hradišti, obnova dětského hřiště ve Štěpnicích, budoucí podoba věznice vybrána a mnoho dalšího.