Omezení autobusového spojení mezi Míkovicemi a Kunovicemi

Vážení občané, byli jsme informováni, že z důvodu úplné uzavírky silnice I50/H bude v pátek 8. 12. od 7,40 hod do večerních hodin omezeno spojení všemi autobusovými linkami mezi Míkovicemi a Kunovicemi včetně linek MHD.

Bližší informace budou vyvěšeny na zastávkách autobusu. Odvoz školáků po vyučování po 13. a 14. hodině autobusem jedoucím do Popovic bude zajištěn beze změny.

Vzhledem k četným dotazům od občanů informujeme, že:

Rozhodnutí o uzavírce v Míkovicích vydává Krajský úřad Zlínského kraje. Nejedná se o akci města Uherské Hradiště, ani o komunikaci v majetku a správě města.  Stavbu a termíny provádění prací město nemůže nijak ovlivnit.

Své případné dotazy směřujte prosím na Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Zlínského kraje.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odpovědná osoba