Porucha veřejného osvětlení na sídlišti Hliník

Na sídlišti Hliník v několika posledních dnech nefunguje veřejné osvětlení. Situaci nebereme na lehkou váhu a je naší snahou zajistit co možná nejdříve opětovnou funkčnost veřejného osvětlení.

Problematická situace se týká 4 ulic: Pplk. Vladimíra Štěrby, Václava Kulíška, Kopánky a Praporce.  Na odstranění závady nahlášené 25. 2. 2018 se začalo pracovat ihned během následujícího pracovního dne.  Bohužel se při tomto zjistilo, že se (zřejmě i vlivem klimatických podmínek) vyskytla kabelová porucha. Její konkrétní lokalizace v těchto podmínkách nebyla jednoduchá. K vyhledání poruchy muselo být využito techniky od energetické společnosti, konkrétní místo bylo lokalizováno až ve čtvrtek 1. 3. 2018. Avšak vzhledem k přetrvávajícím klimatickým podmínkám nemohly být práce na odstranění závady zahájeny ihned.

Dnes, v úterý 6. března budou na místě provedeny práce, které by měly vést k úplnému odstranění poruchy.

Ještě jednou se všem obyvatelům, kterých se porucha dotkla, za způsobené komplikace omlouváme.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty