Poskytovatelé sociálních služeb se představí v kině Hvězda

P2112133.JPG Město Uherské Hradiště připravilo ve spolupráci s Městskými kiny Uherské Hradiště Výstavu poskytovatelů sociálních služeb, v rámci které se mohou návštěvníci kina Hvězda seznámit s nabídkou poskytovaných sociálních a navazujících služeb na území Uherského Hradiště a okolních obcí. Tato výstava bude zahájena vernisáží dne 5. března 2018 v 16:00 hodin a potrvá do 15. března 2018.

V rámci vernisáže budou prezentovány nově registrované sociální služby působící v ORP Uherské Hradiště. Návštěvníci se budou také moci setnámit s klíčovými aktivitami projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na Uherskohradišťsku III. V 17:30 se uskuteční promítání českého filmu Bába z ledu režiséra Bohdana Slámy, který je o vztazích mezi lidmi tří generací v jedné rodině.

plakat.jpg

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor sociálních služeb
Oddělení plánování sociálních služeb
Protzkarova 33
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

Bc. Marta Kratochvílová, DiS.

T: 572 525 788
M: 730 812 533