Městská policie varuje: Umísťování reklamních letáků za stěrače vozidel je přestupek!

Městská policie čím dál častěji přijímá stížnosti řidičů motorových vozidel na opakující se umísťování různých reklamních letáčků, vizitek apod. za stěrače vozidel.

Upozorňuje všechny subjekty, které se snaží takovouto formou propagovat svou činnost, že porušují nařízení města č. 6/2017, kterým se zakazuje reklama šířená na veřejně přístupných místech mimo provozovnu, ve znění nařízení č. 2/2018. Šíření reklamy letáky, navštívenkami, vizitkami, brožurami, katalogy a jinými obdobnými tištěnými propagačními materiály vůči neznámému adresátovi umisťováním za stěrače, o které jde v daném případě, je dle výše uvedeného nařízení zakázáno na veřejně přístupných místech na celém území města Uherské Hradiště. Šiřitel takovéto činnosti se tedy dopouští přestupku, který v případě jeho odhalení, postoupí městská policie k vyřízení příslušnému správnímu orgánu.

Zveřejněno dne: 30. srpen 2023. Aktualizováno: 25. říjen 2023