Projednávané územní plánovací dokumentace obcí

Návrh Změny č. 1 ÚP Částkov s prvky regulačního plánu k veřejnému projednání

Vážení občané, oznamujeme veřejné projednání návrhu opatření obecné povahy Změna č. 1 Územního plánu Částkov s prvky regulačního plánu, které se koná dne 15.05.2024 v budově OÚ Částkov v 15:00 hod.

Návrh Regulačního plánu RP3 Uherské Hradiště - Prostřední Hora ke společnému jednání

vinohrady Vážení občané, oznamujeme společné jednání o návrhu opatření obecné povahy Regulačního plánu RP3 Uherské Hradiště - Prostřední Hora.

Návrh Regulačního plánu RP2 Uherské Hradiště - Soví Hora ke společnému jednání

vinohranicka_bouda Vážení občané, oznamujeme společné jednání o návrhu opatření obecné povahy Regulačního plánu RP2 Uherské Hradiště - Soví Hora.

Projednání návrhu Zprávy o uplatňování Územního plánu Kunovice

Kunovice - kostel sv. Petra a Pavla Vážení občané, oznamujeme projednání návrhu Zprávy o uplatňování Územního plánu Kunovice v uplynulém období 2020-2024. Návrh Zprávy o uplatňování obsahuje rovněž pokyny pro zpracování Změny č. 2 Územního plánu Kunovice.

Návrh Změny č. 1 Územního plánu Uherský Ostroh k veřejnému projednání

Uherský Ostroh - kostel sv. Ondřeje Vážení občané, oznamujeme veřejné projednání návrhu opatření obecné povahy Změna č. 1 Územního plánu Uherský Ostroh s jeho odborným výkladem, které se uskuteční dne 20. března 2024 v 15:00 hodin v koncertním sále ostrožského zámku (budova Městského úřadu Uherský Ostroh, Zámecká 24). Změna č. 1 Územního plánu Uherský Ostroh je pořizována zkráceným postupem.

Návrh Změny č. 1 ÚP Hostějov ke společnému jednání

Hostějov - pohled na obec Vážení občané, oznamujeme společné jednání o návrhu opatření obecné povahy Změna č. 1 Územního plánu Hostějov.