Rozdělení územní působnosti dle ulic

Působnost se vztahuje na veškeré stavby a všechna stavebně správní řízení v dané lokalitě a ulici.

Mgr. Dovrtěl Luboš (v nepřítomnosti zastupuje - Mgr. Čumíček Jaromír, LL.M.)

  • Kudlovice
  • Mařatice - Bedřicha Buchlovana, Derflanská, Jaroslava Staňka, Konečná, Lomená, Nad Špitálkami, Rudy Kubíčka, Sadová, Větrná, Vladislava Vaculky
  • Sady
  • Závazné stanoviska úřadu územního plánování: Staré Město, Zlechov, Tupesy, Břestek, Buchlovice, Stupava, Staré  Hutě

 Mgr. Čumíček Jaromír, LL.M. (v nepřítomnosti zastupuje - Mgr. Luboš Dovrtěl)

  • Huštěnovice
  • Míkovice
  • Uherské Hradiště - Husova, Chelčického, J. E. Purkyně, Jana Žižky, Prokopa Holého, Průmyslová, Revoluční, Stará Tenice, Štěpnická, Za Alejí, Za Tratí, Zahradní, Na Stavidle 
  • Vyvlastňovací řízení

  Smrtka František  (v nepřítomnosti zastupuje - Ing. Michal Habarta)

  • Košíky
  • Traplice
  • Uherské Hradiště - městská památková zóna (centrum města) - Dlouhá, Jana Blahoslava, Jana  Lucemburského, Jiráskova, Jiřího z Poděbrad, Lipová, Moravní náměstí, Na Baště, Na Morávce, Na Splávku, nám. Míru, Sportovní, Stojanová, Stonky, Svatoplukova, Svatováclavská (z centra po ulici Jiřího z Poděbrad), tř. Maršála Malinovského (od ulice Všehrdovy po ulici Svatoplukova), U Stadionu, Velehradská třída (levá strana ve směru na Staré Město), Žerotínova, Menclovice, Obchodní, Politických vězňů. Svatojiřské nábřeží

Ing. Srbecká Zuzana (v nepřítomnosti zastupuje  - Ing. Petra Zemánková) 

  • Mařatice - Družstevní, K Cihelně, Na Zápovědi, Sokolovská (po ulici Moravníky), Pod Rochusem, Pod Zahrady, Příčná I., IL, a ILL, Stará Cihelna, Strmá, Ve Skále, Vinohradská, areál parku Rochus, Města Mayen, Studentské náměstí, Verbířská, Hudecká, Slovácká, Kosecká, Pastýrna,
  • Uherské Hradiště - Velehradská třída (pravá strana ve směru Staré Město), U Brány, Štefánikova, Dukelských Hrdinů, Tůně, Zelené náměstí
  • Rybárny
  • Vésky

Ing. Tomáš Dibďák (v nepřítomnosti zastupuje  - Mgr. Luboš Dovrtěl) 

  • Uherské Hradiště - Tř. Maršála Malinovského (od ulice Svatoplukova - jižně). Svatováclavská (od ulice Jiřího z Poděbrad - jižně), B. Němcové, Mánesova, Mojmírova, Rostislavova, Lechova, Šafaříkova, Náměstí Republiky
  • Sady – Tř. Maršála Malinovského
  • Vyvlastňovací řízení

 Ing. Petra Zemánková  (v nepřítomnosti zastupuje - Ing. Zuzana Srbecká) 

  • Jankovice
  • Sušice
  • Jarošov včetně areálu parku Rochus
  • Mařatice - Jaktáře, Sokolovská (od ulice Moravníky směr Jarošov), U Řeky
  • Vyvlastňovací řízení

 Ing. Michal Habarta (v nepřítomnosti zastupuje František Smrtka)

  • Babice
  • Uherské Hradiště - 28. října
  • Mařatice - 1. máje, 28. října, Františka Kretze, Jižní, Jordán, Kapánky, Kordon, Na Bahně, Na Hraničkách, Na Nivách, Na Rybníku, Na Stráni, Na Vyhlídce, Nad Rybníkem, Nad Žlebem, Okružní, Pod Svahy I a II, Pod Šibenicí, Polní, Pplk. VI. Štěrby, Praporce, Stavařská, Slunečná, Školní, U Dvora, U Potoka, Václava Kulíška, Vladislava Perutky,

Ing. Pavel Bureš (v nepřítomnosti zastupuje Ing. Roman Šimeček)

  • Koordinovaná závazná stanoviska

Kontakty: 

Smrtka František, 572 525 152, frantisek.smrtka@mesto-uh_cz
Ing. Srbecká Zuzana, 572 525 153, zuzana.srbecka@mesto-uh_cz
Ing. Bureš Pavel, 572 525 154, pavel.bures@mesto-uh_cz
Ing. Petra Zemánková, 572 525 155, petra.zemankova@mesto-uh_cz
Mgr. Dovrtěl Luboš, 572 525 157, lubos.dovrtel@mesto-uh_cz
Mgr. Čumíček Jaromír, LL.M., 572 525 158, jaromir.cumicek@mesto-uh_cz
Ing. Michal Habarta, 572 525 156,michal.habarta@mesto-uh_cz
Ing. Tomáš Dibďák, 572 525 159, tomas.dibdak@mesto-uh_cz
Ing. Roman Šimeček, 572 525 845, roman.simecek@mesto-uh_cz