Setkání poskytovatelů a zadavatelů SS

V měsíci květnu se uskutečnilo setkání poskytovatelů a zadavatelů sociálních služeb, jehož cílem bylo seznámit starosty obcí a měst v ORP Uherské Hradiště a poskytovatele sociálních a navazujících služeb s aktivitami projektu a s možností zapojení se do realizace projektu.

Dne 21. května 2013 se v Komorním sále v Redutě v Uherském Hradišti uskutečnilo setkání zadavatelů a poskytovatelů sociálních služeb. Na toto setkání byli pozváni všichni zástupci obcí v ORP Uherské Hradiště, tedy starostové těchto obcí a dále ředitelé a vedoucí pracovníci jedntolivých posyktovatelů sociálních a navazujících služeb.

Program setkání byl následující:
  • Zahájení setkání - Ing. Zdeněk Procházka, místostarosta města Uherské Hradiště
  • Ukončení setkání, diskuse a dotazy

Setkání se zúčastnilo 24 zástupců poskytovatelů sociálních služeb (12 poskytovatelů sociálních a navazujících služeb) a 14 zástupců za zadavatele sociálních služeb (Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice, Babice, Boršice u Blatnice, Podolí, Újezdec, Sušice, Zlínský kraj).

esfcr