Slavnostní přijetí na radnici

V této rubrice naleznete fotografie z přijetí hostů na radnici a jiných významných událostí souvisejících s městem a městským úřadem. Kromě slavnostních přijetí v obřadní síni radnice jsou zde soustředěny zprávy a fotodokumentace významných návštěv v Uherském Hradišti, otevření nově zbudovaných architektonických objektů, odhalení památníků či soch, ze zlatých svateb a dalších významných okamžiků.

Archiv


Tanečníci z Albánie ukázali krásu svých krojů

IMG_5794.JPG Albánský taneční soubor ARIAN PLAKU zavítal v pátek 8. září do obřadní síně uherskohradišťské radnice. Mladé tanečníky z města Drač, které uvidíme jako hosty i ve slavnostním průvodu na Slavnostech vína, přivítal na půdě Uherského Hradiště místostarosta Zdeněk Procházka.

 

Starosta přivítal prvního občánka roku 2017

1.JPG Nového občánka města, Lukáška Zálešáka, přivítal v úterý 28. března starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha. První dítě roku 2017 s trvalým pobytem v Uherském Hradišti se narodilo dne 4. ledna ve 03:06 hodin v Uherskohradišťské nemocnici.

 

Starosta přijal hráče 1. FC Slovácko Francise Koné

Francis Koné perex K přátelskému setkání pozval v pátek 17. března starosta města Stanislav Blaha sympatického útočníka 1. FC Slovácko Francise Koné. Důvodem přijetí na radnici byl především hluboce lidský čin, kterým se fotbalista blýskl v únorovém duelu svého týmu s Bohemians Praha 1905.

 

Projekt EDISON má za cíl spojovat

Studenti z Číny, Ruska, Indonésie a Tchai-wanu navštívili Uherské Hradiště. Pozvala je Základní škola UNESCO, která se stala hostitelem mezinárodního projektu EDISON. V obřadní síni radnice přivítal v pondělí 6. února studenty i zástupce školy místostarosta Zdeněk Procházka.

 

Archiv