Slavnostní přijetí kronikářky Hany Rathúské

Přes 35 let psala kroniku města, nyní za to paní Haně Rathúské poděkoval starosta. Slavnostní přijetí dlouholeté kronikářky se konalo 15. listopadu.

Další ocenění dárců krve

Na radnici v Uherském Hradišti se opět sešli dárci krve. Tentokrát si převzali Zlaté kříže II. a I. třídy za 120 a 160 bezpříspěvkových odběrů.

Zlaté kříže pro dárce krve

Zlatým křížem III. třídy za 80 odběrů byli v pondělí 3. října na uherskohradišťské radnici oceněni bezpříspěvkoví dárci krve. Slavnostní akt zahájil svým proslovem starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.

Slavnostní přijetí spolku Memoria

Členy spolku Memoria a skauty přijal v pátek 30. září 2016 starosta města Stanislav Blaha.

Slavnostní předávání certifikátů zkoušek Cambridge

Velmi pěkná akce se uskutečnila 7. září na radnici města Uherské Hradiště za přítomnosti starosty Stanislava Blahy a místostarosty Zdeňka Procházky.

Slavnostní přijetí hostů LFŠ 2016 II

Další, letos už druhou delegaci hostů 42. ročníku Letní filmové školy, přijal dne 28. července starosta města Uherské Hradiště, Stanislav Blaha, v obřadní síni radnice.

Slavnostní přijetí hostů Letní filmové školy 2016

Hosty z řad filmových tvůrců, scénáristů, režisérů, autorů a filmových znalců, kteří přicestovali na 42. ročník Letní filmové školy, přijal dne 25. července starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha. Slavnostnímu přijetí byli přítomni také další členové vedení města, místostarostové Zdeněk Procházka a Ivo Frolec a člen rady města František Elfmark.

Slavnostní přijetí - Kunovské léto 2016

Účastníky Kunovského léta přivítal ve čtvrtek 16. června na radnici v Uherském Hradišti místostarosta Zdeněk Procházka.

Slavnostní přijetí tajemníka komise pro UNESCO

Ve čtvrtek 9. června navštívil Uherské Hradiště vedoucí tajemník České komise pro UNESCO, JUDr. Karel Komárek a jeho zástupkyně, Ing. Šárka Ponroy Vamberová z Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Slavnostní přijetí učitelů hudby

Primátora Mariána Chovance, jeho zástupce Petera Bulíka a učitele hudby z uměleckých škol z Bánovců nad Bebravou a z maďarského Sárváru přijal v úterý 19. dubna na uherskohradišťské radnici místostarosta města Zdeněk Procházka. Stalo se tak u příležitosti Koncertu učitelů, pořádaného ZUŠ Uherské Hradiště.

Starosta přivítal prvního občánka roku 2016

Dítě, které se jako občan Uherského Hradiště narodí jako první v daném roce, je každoročně slavnostně přijato se svými rodiči a ostatními příbuznými v obřadní síni Městského úřadu v Uherském Hradišti. První miminko narozené v roce 2016 přijal v úterý 29. března starosta města Stanislav Blaha.

Slavnostní přijetí francouzských studentů

Uherskohradišťské gymnázium hostilo francouzské pedagogy a studenty. Zavítali také na radnici.

Místostarosta přijal účastníky projektu EDISON

Hosty z Číny, Indonésie, Jordánska, Gruzie a Tchaj-wanu, převážně z řad vysokoškolských studentů, kteří se v Uherském Hradišti účastnili projektu EDISON, přijal v pondělí 15. února místostarosta Ivo Frolec. Projekt hostila Základní škola UNESCO.