Starosta přivítal prvního občánka roku 2016

Dítě, které se jako občan Uherského Hradiště narodí jako první v daném roce, je každoročně slavnostně přijato se svými rodiči a ostatními příbuznými v obřadní síni Městského úřadu v Uherském Hradišti. První miminko narozené v roce 2016 přijal v úterý 29. března starosta města Stanislav Blaha.

První dítě s trvalým pobytem v Uherském Hradišti se narodilo 2. ledna 2016. Stal se jím Jonáš Obdržálek, nar. výše uvedeného data ve 3:30 hod v porodnici Uherskohradišťské nemocnice mamince Martině Korvasové a tatínkovi Zdeňkovi Obdržálkovi. Rodina bydlí v Uherském Hradišti.

"Nejcennějšími vzory, které dítěti můžete dát, je osobní příklad rodičů a vzájemná láska celé rodiny. Výchova dítěte není lehkou věcí, ale větších radostí je na světě málo. Přeji vám především hodně životních sil, trpělivosti a radosti," vyjádřil se při slavnostní příležitosti starosta Blaha.

Jak je každoročním zvykem, dostali rodiče od města dar v podobě deseti tisíc korun.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor organizační správy a informatiky
Oddělení informatiky
Masarykovo nám. 19