XIV. ročník Atletického čtyřboje žactva

XIV. ročník Atletického čtyřboje žactva "O pohár starosty města Uherské Hradiště" 25. září 2015

Třináct škol z okresu Uh. Hradiště se zúčastnilo tradičních atletických závodů žactva. Každou školu reprezentovalo mladší žactvo (roč. 2002-2003) a starší žactvo (roč. 2000-2001), které závodilo v tříčlenných družstvech. Čtyřboj se skládal z následujících disciplín: 60 m, dálka, míček, koule (pouze starší), 600 m, 800 m (starší).

Celkové prvenství získala ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, druhé místo patřilo ZŠ T.G. Masaryka Bojkovice, třetí skončila ZŠ a MŠ Větrná Uh. Hradiště.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Mladší žákyně

1. ZŠ a MŠ Bílovice
2. ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nivnice
3. ZŠ a MŠ Větrná Uh. Hradiště

Mladší žáci

1. ZŠ Sportovní Uh. Hradiště
2. ZŠ Hluk
3. ZŠ T. G. Masaryka Bojkovice

Starší žákyně

1. Gymnázium Uh. Hradiště
2. ZŠ Sportovní Uh. Hradiště