XV. ročník Atletického čtyřboje žactva

XV. ročník Atletického čtyřboje žactva "O pohár starosty města Uherské Hradiště" 23. září 2016

Čtrnáct kompletně zastoupených škol z okresu Uh. Hradiště se zúčastnilo tradičních atletických závodů žactva. Každou školu reprezentovalo mladší žactvo (roč. 2003-2004) a starší žactvo (roč. 2001-2002), které závodilo v tříčlenných družstvech. Čtyřboj se skládal z následujících disciplín: 60 m, dálka, míček, koule (pouze starší), 600 m, 800 m (starší).

Celkové prvenství obhájila ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, druhé místo patřilo ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod, třetí skončila ZŠ T. G. Masaryka Bojkovice.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Mladší žákyně
  1. ZŠ Sportovní Uh. Hradiště
  2. ZŠ a MŠ Bílovice
  3. ZŠ Uherský Ostroh
Mladší žáci
  1. ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod
  2. ZŠ Sportovní Uh. Hradiště
  3. ZŠ Hluk
Starší žákyně
  1. ZŠ a MŠ Větrná Uh. Hradiště
  2. ZŠ a MŠ Bílovice