Rok 2016

• pdf Zpravodaj města 2016/12 (pdf, 3 MB)
    Vánoční přání, informace z města, rozhovor s PhDr. Blankou Rašticovou, rozhovor k 70. výročí dětského oddělení knihovny BBB, informace z oblasti kultury.
  • pdf Zpravodaj města 2016/11 (pdf, 5 MB)
    Slavnostní předání Ceny města Uherské Hradiště, pravidelná rubrika - toulky městem a příroda, informace z oblasti kultury, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/10 (pdf, 2 MB)
    Oprava Základní umělecké školy v Uherském Hradišti, aktualizace koncepce rozvoje dětských hřišť a sportovišť, ohlédnutí za Slováckými slavnostmi vína a otevřených památek, pravidelná rubrika - toulky městem a příroda, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/09 (pdf, 4 MB)
    Hospodaření města, o školství v Uherském Hradišti s místostarostou Ivo Frolcem, mlžící stěna posílí ochranu ovzduší ve městě, pravidelná rubrika - toulky městem, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/08 (pdf, 32 MB)
    Na sídlišti Tůně vznikne první zóna rezidentního parkování ve městě, bezpečnost ve městě je jednou z priorit, město zahájilo pořízení nového územního plánu, pravidelná rubrika - toulky městem, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/07 (pdf, 6 MB)
    Ministři jednali v Uherském Hradišti o dalším osudu věznice, počátkem července 2016 vstupuje v platnost nový vizuální styl města, ohlédnutí za 41. ročníkem Mezinárodního ekologického festivalu TSTTT 2016, pravidelná rubrika - toulky městem, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/06 (pdf, 5 MB)
    Připravované investiční akce města, novinky v největším parku města - Smetanových sadech, "zelená stěna" od teplárny chrání ovzduší, pravidelná rubrika - toulky městem, v rubrice příroda - ptáci uherskohradišťska, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/05 (pdf, 5 MB)
    Od května platí nové úpravy v Tržním řádu, veřejné fórum o rozvoji města 2016, město ocenilo své nejlepší pedagogy, vysoké školství v Uherském Hradišti má 10 let, pravidelná rubrika - toulky městem, pozvání na pořádané akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/04 (pdf, 5 MB)
    Město více podpoří tržnici u nádraží, Selské trhy na Mariánském náměstí končí, informace na téma platby za odpady, integrovaný plán rozvoje města přinesl významné zlepšení životních podmínek, pravidelná rubrika - toulky městem, pozvání na pořádané akce ve městě, v rubrice příroda - o ptácích na Rochusu.
  • pdf Zpravodaj města 2016/03 (pdf, 5 MB)
    Iniciativa města za využití areálu věznice, vznik expozice k bývalé věznici, záměr města na opravu sportovního areálu u ZŠ Za Alejí, rozhovor s místostarostou Ivo Frolcem na téma volnočasových, sportovních a rekreačních aktivit dětí a mládeže, pravidelná rubrika - Toulky městem, teplárna CTZ letos slaví, rozhovor s hercem Slováckého divadla Vladimírem Doskočilem, pozvání na pořádané kulturní akce ve městě.
  • pdf Zpravodaj města 2016/02 (pdf, 5 MB)
    Informace o vydaných pokynech pro umisťování reklam, město Uherské Hradiště hledá dům roku 2015, pozvání na pořádané kulturní akce ve městě, ohlédnutí za událostmi v Uherském Hradišti.
  • pdf Zpravodaj města 2016/01 (pdf, 4 MB)
    Novoroční přání představitelů města, informace o investičních akcích města, pozvání na pořádané kulturní akce ve městě, ohlédnutí za událostmi v Uherském Hradišti.

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.