Oznámení o zahájení stavebních prací - zastávka Tyršovo náměstí

Město postaví novou zastávku na Tyršově náměstí

Upozornění na provádění stavebních prací spojených s vybudováním autobusové zastávky na Tyršově náměstí.

Vážení občané,

dovolujeme si vás informovat o zahájení stavebních prací na akci  „Zastávka Tyršovo náměstí v Uherském Hradišti“, které budou započaty dne 6. 5. 2024

Při realizaci dojde po nezbytně nutnou dobu k omezení vnějšího jízdního pruhu ve směru do centra Uherského Hradiště.  Automobilový provoz bude v tomto úseku sveden do jednoho jízdního pruhu.

Dále dojde k uzavření chodníku v místě stavby, podél hlavní komunikace. Chodci budou převedeni na chodník vedoucí podél fasád domů na Tyršově náměstí. Rovněž dojde k omezení parkování vozidel v místě stavby.  Ukončení prací je naplánováno na polovinu července 2024.

Žádáme vás o respektování a strpění výše uvedených dopravních omezení.

Děkujeme za pochopení.

Zveřejněno dne: 29. duben 2024. Aktualizováno: 29. duben 2024

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor investic