Adventní čas, čas Vánoc v Uherském Hradišti 2022

Vánoční osvětlení na náměstí Blíží se adventní čas, a proto sdílíme informace o připravovaných vánočních akcích v našem městě, na které jste všichni srdečně zváni.

Oblíbené Rozsvěcení vánočního stromu na Masarykově náměstí proběhne 25. listopadu 2022 v 17.00, s programem  již od 16.00 hodin.

Centrem vánočního dění bude tradičně Masarykovo náměstí s jarmarkem a doprovodným programem o všech adventních víkendech, přičemž tzv. Velký jarmark s denním doprovodným programem  se uskuteční ve dnech 10. – 22. prosince 2022.

Pro děti se koná 5. prosince 2022 od 15.00 hodin na Masarykově náměstí Mikulášský rej a ve dnech 11. – 12. prosince 2022 v Klubu kultury Ježíškova dílna.

Pro zpestření nabídky vánočních akcí bude od 25. listopadu 2022 možnost bruslení na umělém kluzišti na ploše vedle Sportovní haly.

Mimo výše uvedené proběhne ještě další velká spousta akcí.  Přehled všech vánočních akcí byl vydán ve speciální brožurce.

Listovací verzi neleznete zde a v tištěné podobě je možné si brožurku zdarma vyzvednout na Městském informačním centru Uh. Hradiště (Masarykovo nám. 21) nebo na podatelně MěÚ Uh. Hradiště.

Podrobnější informace naleznete v odkaze Uherské Hradiště v předvánočním čase.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor kultury, školství a sportu
Oddělení kultury a cestovního ruchu
Protzkarova 33
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

Bc. Renata Prokešová, DiS.

T: 572 525 624
E: Renata.Prokesova@mesto-uh_cz