Aktualizace katalogu sociálních služeb

Představujeme Vám již 3. vydání Katalogu sociálních a navazujících služeb na Uherskohradišťsku, jež Vás seznámí s nabídkou poskytovaných sociálních a navazujících služeb na území Uherskohradišťska.

Město Uherské Hradiště v rámci realizace projektu Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku, jež byl podpořen Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem ČR, aktualizovalo a vydalo již 3. Katalog sociálních a navazujících služeb na Uherskohradišťsku, jež informuje o nabídce sociálních a navazujících služeb poskytovaných na území ORP Uherské Hradiště.

 

Katalog je také dostupný v tištěné verzi na podatelně Městského úřadu Uherské Hradiště a odboru sociálních služeb a zdravotnictví Městského úřadu Uherské Hradiště, Protzkarova 33, ve 3. patře.

 

Aktuální informace z oblasti sociálních služeb naleznete také v elektronickém katalogu sociálních a navazujících služeb na adrese: http://socialnisluzby.mesto-uh.cz/

Přílohy:

pdf.pngKatalog sociálních a navazujících služeb, soubor typu pdf, (2,25 MB)

 

esfcr