Burza poskytovatelů sociálních služeb

862.jpg S nabídkou více než 30 registrovaných sociálních a navazujících služeb na Uherskohradišťsku se dne 22. června 2018 budou moci zájemci seznámit při konání Burzy poskytovatelů sociálních služeb. Akce se uskuteční na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti od 10.00 do 16.00 hodin.

Nabídky služeb dostupných v Uherském Hradišti a okolních obcích budou prezentovány na  velkoplošných panelech. Svou činnost a výrobky svých klientů představí 11 poskytovatelů sociálních a navazujících služeb a chráněných dílen v dřevěných stáncích. Výrobky budou prodejné a  výtěžek z prodeje poslouží pro rozvoj klientů jednotlivých zařízení. Součástí akce bude také prezentace kompenzačních pomůcek pro zrakově a sluchově postižené občany. Přítomní se mohou aktivně zapojit do dílniček, jež budou svou činností zaměřené na malé i velké účastníky, s možností vyzkoušet si výtvarnou techniku Enkaustiku či si vyrobit slušivý šperk z korálků. Tajemným světem muzikoterapie Vás v rámci dvou muzikoterapeutických workshopů provedou Eva Lorencová a  Miroslava Veselá.

Po slavnostním zahájení bude probíhat kulturní program, na kterém se budou podílet i uživatelé sociálních služeb. Budete moci zhlédnou pěvecká vystoupení, módní přehlídku výrobků chráněné dílny Lidumila či vystoupení dětí z kroužků Akropolis. Program podpoří svou účastí také žáci ZUŠ Uherské Hradiště. Celá akce se uskuteční v rámci realizace projektu Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb na  Uherskohradišťsku III, který město Uherské Hradiště realizuje od 1. října loňského roku.

pdf.png Plakát ke stažení, soubor typu pdf, (993,05 kB)

plakát

Kontakty na odpovědnou osobu