Cestovatelský fotodeník - nová soutěž pro milovníky památek

Knihovna BBB.JPG Vyfotografujte co nejvíce památek v nové soutěži Cestovatelský fotodeník a můžete vyhrát zajímavé ceny. Cestovatelský fotodeník obsahuje přehlednou mapu památek a může se stát také vaším průvodcem na cestách.

Cestovatelský fotodeník.png

Cestovatelský fotodeník je nová soutěž, kterou vypsalo Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska.  Úkolem účastníků je cestovat po České republice a navštívit a vyfotografovat co nejvíce památek, které jsou do projektu začleněné. Najdete tam i ty uherskohradišťské, včetně například bývalé židovské synagogy, Mariánského morového sloupu či kostela sv. Františka Xaverského a dalších. 

Celkový seznam památek i odkaz na stažení speciální aplikace najdete ZDE.  

Výhercem soutěže se stane ten soutěžící, který pomocí dané aplikace vyfotografuje nejvíce památek a tím získá největší počet bodů. Výhra bude udělena za první tři místa a odměnou bude poukaz na ubytování v jednom z členských měst Sdružení (1. místo - poukaz v hodnotě 10.000 Kč, 2. místo - 7.000 Kč a 3. místo 5.000 Kč.). Vyhodnoceni budou také krajští vítězové, tzn., že ceny obdrží i ti soutěžící, kteří nasbírají nejvíce bodů ve svém kraji.

Soutěž již probíhá a potrvá až do 31. srpna 2023.

Vyhlášení výsledků proběhne v rámci Národního zahájení Dnů evropského dědictví dne 9. září 2023 v Poděbradech.

Účastníkům přejeme hodně cestovatelských zážitků.