Co se starými klepači a sušáky na prádlo? Navrhněte!

sušáky.jpg Jsou nevzhledné, většinou již dlouhodobě nevyužívané a komplikují údržbu travnatých ploch. O čem je řeč? O sušácích na prádlo a klepačích na koberce umístěných ve vnitroblocích sídlišť a okolí bytových domů po celém Uherském Hradišti.

Rádi bychom zredukovali množství takových konstrukcí ve veřejném prostoru. Udělejme společně krok ke zlepšení vzhledu místa, kde žijeme.

Především bychom chtěli vyzvat předsedy společenství vlastníků jednotek a domovníky, aby diskutovali o možnosti odstranění těchto prvků městského mobiliáře, které již nejsou využívány, s vlastníky bytových jednotek a následně nás kontaktovali.

E-mail s žádostí o odstranění kovových konstrukcí s popisem jejich umístění a nejlépe i fotkou zasílejte na: iva.vetriskova@mesto-uh_cz

Další možností jak nahlásit závady, nedostatky, poruchy, problémové situace, ale i návrhy na vylepšení veřejného prostranství je přes aplikaci Zlepši své město

klepač.jpg

Kontakty na odpovědnou osobu