Nové změny v dopravě ve Zlínském kraji i v MHD

Vážení občané, v souvislosti prodloužením stavu nouze a s dalšími změnami autobusové dopravy ve Zlínském kraji dochází s platností od úterý 24. 3. 2020 k dalšímu omezení spojů na linkách č. 3,5 a 7 MHD v Uherském Hradišti.

Nepojedou spoje vyznačené v jízdních řádech žlutým a zeleným podbarvením s výjimkou ranního spoje č. 43 linky 805003 (linka č. 3) určeného prioritně pro dopravu občanů ze sídliště Východ do LETu v Kunovicích a s výjimkou odpoledního spoje č. 45 téže linky v opačném směru dopravujícího prioritně občany z LETu na sídliště Východ.

Upravené zmíněné jizdní řády v PDF: 20200320141430985.pdf

V souvislosti s vládním nařízením spočívajícím v omezení pohybu osob v České republice a z důvodu razantního snížení počtu cestujících ve veřejné dopravě, je ve Zlínském kraji s platností od úterý 24. 3. 2020 do odvolání provoz všech autobusových regionálních linek zajišťovaných krajem veden podle jízdních řádů, které platí o vánočních prázdninách. Dále dochází k omezení dálkové dopravy. Vybrané dálkové spoje jedoucí do Brna budou zkráceny do Vyškova a ostatní spoje do Brna budou zrušeny. Dále budou zrušeny dálkové spoje do Ostravy. Rovněž dochází k omezení spojů jedoucích o víkendech.

UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ_Od úterý 24. března dojde k dalším omezením ve veřejné dopravě.doc

Nové jízdní řády s platností od 24. 3. 2020 cestující najdou zde: https://www.id-zk.cz/jizdni-rady.

Od 24. 3. 2020 začnou platí omezení také v regionální železniční dopravě. 

Celkový přehled omezení_ČD.docx

Celkový přehled omezení_ARRIVA vlaky.docx