Databáze pomoci

pomoc.jpeg Regionální dobrovolnické centrum Zlínského kraje, jež zřizuje a provozuje Charita Uherský Brod, nabízí na svých webových stránkách možnost inzerovat potřeby a požadavky organizací z celého Zlínského kraje, a rovněž možnost nabídnout svou pomoc pro zájemce o dobrovolnictví, brigádu či studijní praxi.

Ten, kdo chce nabídnout svou pomoc a zapojit se jako dobrovolník, brigádník či praktikant, pouze neví kde a jak je možné pomáhat se může zaregistrovat ZDE. Zájemce poté kontaktuje osobu uvedenou v databázi u činnosti, která jej zaujala.

Pokud by zájemce nenalezl vhodnou nabídku, je možné vyplnit formulář Chci pomáhat, který se nachází na webových stránkách u Databáze pomoci. Tím bude zájemce zařazen do databáze pomáhajících, která je neveřejná.

V případě dotazů je možné kontaktovat vedoucí Regionálního dobrovolnického centra Zlínského kraje Mgr. Janu Haluzovou (724 651 281, jana.haluzova@uhbrod_charita_cz) nebo Ing. Janu Petříkovou z Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Zlínského kraje (577 043 335, jana.petrikova@kr-zlinsky_cz).