Datovka pomáhá, zařiďte si datovou schránku

Vážení občané, v souvislosti s přijímanými opatřeními vlády a změnám zákonů v době nouzového stavu se zesiluje tlak na kontakt s občany, podnikateli a neziskovými organizacemi, kteří mohou či musí podávat svá podání, aby mohli uplatnit svá práva nebo splnit své povinnosti. V této souvislosti vznikla výzva „Datovka pomáhá“.

Aby mohla být datová schránka zřízena, je nutné podat žádost s úředně ověřeným podpisem nebo se osobně dostavit na CzechPOINT a na místě po ověření identity je možné podat žádost o její zřízení. Založit schránku on-line je dnes možné jen v okamžiku, kdy máte aktivní elektronický občanský průkaz.

Pracoviště CzechPOINT je na úřadě v provozu:  PO a ST: 8.00 - 17.00 hodin, ÚT a ČT: 8.00 - 14.00 hodin, PÁ: 8.00 - 13.00 hodin. PŘÍSTUP NA  PRACOVIŠTĚ BUDE UMOŽNĚN PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ NA č. 572 525 111. Klienti budou vstupovat do budovy z ulice Hradební.

DATOVKA POMÁHÁ

Více informací o zřízení datové schránky je ZDE

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty