Do města přichází vánoční čas

IMG_0617.JPG

Milí spoluobčané, 

vánoční Hradiště je jedno z mých nejoblíbenějších. Každý rok se těším na vánoční jarmark – až si s manželkou dáme voňavý svařák na náměstí, projdeme stánky, podíváme se na pěvecká i taneční vystoupení. Akcí je ale nachystaných mnohem více a já doufám, že se na některé z nich určitě potkáme.

Za sebe můžu říct, že právě setkávání se s přáteli a blízkými mám na tomto svátečním období nejradši. Ať už mrzne nebo sněží, za programem, atmosférou pohody a klidu a možná právě možností vidět se známými tvářemi, každý rok vyrazí spoustu z nás. Těší mě to. 

Doufám, že máte za sebou hezký rok. Že se na vás usmálo štěstí, když jste to potřebovali a že i ze špatných věcí, které se občas dějí každému z nás, jste si nakonec dokázali odnést něco dobrého. Nedávno jsem někde četl, že Vánoce jsou láska v akci – pokaždé, když milujeme, pokaždé, když dáváme, tak jsou Vánoce. Je na tom kus pravdy. Přál bych si, abychom si takové Vánoce "dávali" co nejčastěji. 

Každý z vás se svým dílem a podle svých možností podílel v uplynulém roce 2019 na životě našeho města. Děkuji vám a přeji si, abychom také v roce 2020 dokázali společně s vámi vytvořit takové podmínky, aby Uherské Hradiště - Srdce Slovácka bylo tím nejkrásnějším místem pro život nás všech.

Přeji vám krásné, pokojné Vánoce a naplněný čas v kruhu vašich rodin a blízkých. 

Stanislav Blaha