Hřiště Pod Lipkami v Sadech je hotové!

IMG_5544.JPG Děti už mohou začít užívat nové dětské hřiště na území města, konkrétně v ulici Pod Lipkami v městské části Sady.

Malé návštěvníky potěší nová věž se dvěma skluzavkami, lanová pyramida, kolotoč, několik houpaček, zvířátko na pružině a tzv. hnízdo. Samozřejmě že nechybí ani pískoviště, které je vybaveno rohovými sedáky a krycí plachtou. Na hřiště bude rovněž doplněn nový mobiliář – lavičky, stojany na kola, odpadkové koše a dětské hřiště by mělo být ze strany od komunikace oploceno.

Výstavba hřiště za celkovou částku 428 tisíc korun se uskutečnila v souladu se záměry nové Aktualizace koncepce dětských hřišť v Uherském Hradišti. V letošním roce se má dále rekonstruovat kupříkladu dětské hřiště ve Štěpnicích (konkrétně u domu č. 1095), či sportovní hřiště na sídlišti Východ. Doufáme, že se nové hřiště bude dětem líbit a zažijí na něm spoustu zážitků a radosti.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty