I v zimních a jarních měsících se v Uherském Hradišti je na co těšit

_20_7165.jpg Milí obyvatelé Uherského Hradiště, doufám, že jste do roku 2023 vykročili tou pravou nohou! Přeji vám, abyste ho prožili ve zdraví, v pohodě, s těmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás. Za více než pět desítek let, které jsem na tomto světě prožil, můžu totiž z vlastní zkušenosti říct - nic není více.

Zdraví je nejdůležitější. A když ho máte, každý problém už pak má své řešení, z každé situace lze najít cestu ven. A žebříček hodnot, na kterém jsou na prvních místech vaši blízcí, vám pomůže i ve stresových a vypjatých situacích udržet klid a rozvahu. 

A na co se letos těšit v Hradišti? Téměř každý měsíc se bude něco dít, město už zase bez omezení žije kulturou, tancem, foklórem. Zkrátka přesně tak, jak ho všichni máme nejraději. Už 21. ledna začne plesovou sezónu 30. reprezentační ples města Uherské Hradiště a plesy budou pokračovat až do března. V půlce ledna a na začátku února se můžete těšit na první letošní premiéry Slováckého divadla, přičemž obě budou komedie, které Slovácké divadlo náramně umí!

Únor bude v místních částech patřit fašankům a v březnu se začneme připravovat na letošní turistickou sezónu. Na začátku dubna nás čeká oblíbená akce ve Skanzenu Rochus – Od fašanku do Velikonoc, také Velikonoční jarmark na Masarykově náměstí a v podstatě každý další víkend se můžete těšit na řadu aktivit, kterých se můžete zúčastnit.

Otevřete diáře, naplánujte rodinná setkání, vyrazte za kulturou, sportem, do přírody. Pořád je na co se těšit a co zažívat.

Věřím, že se na nějaké z akcí určitě potkáme i osobně. 


Váš starosta

Stanislav Blaha