Kemp vítězů s olympioniky bude poprvé i v Uherském Hradišti

KV22_Uherské_Hradiště - kopie.png Ve spolupráci se Sportovišti města Uherské Hradiště zavítá o letošních prázdninách poprvé na náš Atletický stadion Dany Zátopkové pětidenní příměstský tábor Kemp vítězů.

Sportovní týden pod vedením olympioničky Denisy Helceletové se uskuteční od 15. do 19. srpna. Projekt pod patronátem českých olympioniků má už pětiletou tradici. Děti od 1. třídy ZŠ až do 15 let pod vedením zkušených trenérů vybíraných Denisou a Adamem Helceletovými zažijí týden plný pohybu, rozvoje mentálních schopností a zdravého životního stylu. Přihlášené děti nemusí být nutně sportovci či atleti, trenéři  jsou připraveni kontinuálně pracovat s kýmkoliv a přizpůsobí se individuálním potřebám dětí.

„Na programu každého dne jsou nachystány bloky tréninků. Učíme děti správně hýbat svým tělem, a to vše zábavnou formou soutěží a her. Dbáme na individuální přístup maximálně osmi dětí na jednoho trenéra. Sama pak dohlížím na každé dítě,” říká šéftrenérka kempu Denisa Helceletová, která ještě s příjmením Rosolová slavila úspěchy na mistrovství světa či Evropy jako běžkyně na 400 metrů překážek.

Právě na individuálním přístupu si organizátoři kempu zakládají, a proto je kapacita omezena pouze 40 místy. Pokud chcete vaše dítě svěřit do rukou profesionálních trenérů a olympioniků, máte možnost jej registrovat na webových stránkách www.kempvitezu.cz.

KV22_Uherské_Hradiště.png