Pozvánka k druhému veřejnému projednání strategických dokumentů Hradiště chytře

uh-chytre.jpg Dovolujeme si připomenout, že ve čtvrtek 13.5.2021 od 16:00 hodin proběhne druhý online youtube přenos veřejných prezentací a projednání strategických dokumentů.

Tentokrát proběhnou autorské prezentace  těchto dokumentů:

Druhý kulatý stůl můžete sledovat zde: online přenos 13.5.2021

Strategické dokumenty byly pořízeny městem Uherské Hradiště v rámci projektu "Hradiště chytře –

využití konceptu Smart City a navazujících strategií k udržitelnému rozvoji města“. Občané se mohou veřejného projednání zúčastnit prostřednictvím živého chatu, kdy dostanou možnost pokládat zpracovatelům a zástupcům města dotazy, připomínky a náměty, na které bude reagováno podle jejich povahy buď okamžitě, anebo následně.

Pozvánka na veřejné projednání.pdf

První kulatý stůl ve čtvrtek 6.5.2021 od 16:00 hodin představil následující strategie a koncepce:

pozvanka_kulate_stoly_csuh.jpg

Všechny prezentované strategické dokumenty byly pořízeny  v rámci projektu „Hradiště chytře – využití konceptu Smart City a navazujících strategií k udržitelnému rozvoji města Uherské Hradiště“, spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar městského architekta