Letošní Reprezentační ples města Uherské Hradiště se neuskuteční

_DSC0094.JPG Tradiční Reprezentační ples města Uherské Hradiště, původně plánovaný na sobotu 22. ledna, se nebude konat. Důvodem jsou omezení vyplývající z mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných od 3. ledna 2022.

Dle aktuálních opatření platí, že pro konání veřejných nebo soukromých akcí, při nichž dochází ke kumulaci osob na jednom místě, jako jsou např. taneční a jim podobné akce, se nařizuje organizátorovi akce neumožnit v jeden čas přítomnost více než 100 osob, není-li dále stanoveno jinak. Stejně tak i nadále platí, že se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterými jsou respirátor nebo obdobný prostředek, a to ve vnitřních prostorech budov, s výjimkami dle platného opatření. Aktuální opatření také upravují podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích nebo jiných činnostech a to v souvislosti s očkováním osob či s proděláním onemocnění covid-19.

„Aktuálně platná opatření musíme respektovat. Netrpělivě čekáme na situaci, která umožní rozvolnění opatření a návrat kulturně společenského života zpět na vysokou úroveň, na kterou jsou občané našeho města zvyklí,“ okomentoval rozhodnutí starosta města Stanislav Blaha.

Celé znění mimořádného opatření MZDR ve formátu PDF: 

Mimořádné-opatření-–-omezení-maloobchodního-prodeje-zboží-služeb-a-poskytování-služeb-s-účinností-od-3.-1.-2022.pdf, soubor typu pdf, (446,84 kB)

-JP-