Město bude opravovat kulturní zařízení v Mařaticích, právě vzniká projekt

MKZ_MAŘATICE.jpg Místní kulturní zařízení v Uherském Hradišti-Mařaticích se potýká s mnoha problémy, které chce město vyřešit. Celkový stavební stav objektu je dlouhodobě neuspokojivý, přičemž největší starosti dělá městu pronikání vlhkosti do konstrukcí budov.

Město chce vyřešit také propojení hlavního objektu se sociálním zařízením pomocí uzavřené komunikační chodby, přičemž samotné sociální zařízení bude spolu se všemi rozvody zrekonstruováno. Pro zlepšení odvodu dešťové vody vyžaduje zásadní úpravy i nádvoří mezi objekty. Ve všech objektech by mělo dojít k rekonstrukci elektroinstalací.

Město by také chtělo vytvořit reprezentativní vstup do hlavního objektu se sálem. „Projektová dokumentace v ceně 432 tisíc by měla být hotová do konce letošního roku. Pokud budou peníze, příští jaro bychom mohli začít s realizací,“ informoval místostarosta Jaroslav Zatloukal.


MKZ Mařatice budova II.JPGAUDIO (pro média): 2021-05-10 Místostarosta Ing. Jaroslav Zatloukal - MKZ Mařatice.mp3, soubor typu mp3, (1,07 MB)

Jan Pášma, tiskový mluvčí města Uherské Hradiště