Město nabízí 1,3 hektaru pozemků v Jaktářích

Minimálně 20 rodinných domů by mělo vyrůst v lokalitě Jaktáře. Zveřejnění záměru města na převod celkem 13 086 metrů čtverečních ploch schválila dne 9. března 2020 Rada města Uherské Hradiště.

Lokalita pro výstavbu rodinných domů je situována podél silnice II/497, Uherské Hradiště – Zlín, ulice Pivovarská, v návaznosti na sídliště rodinných domů Trávníky a U Řeky. Leží mezi řekou Moravou a krajskou silnicí. Pozemky jsou přístupné ze stávající místní komunikace k sídlišti rodinných domů Trávníky.

V dané lokalitě je již postaveno šest samostatně stojících domů, které jsou napojeny na stávající inženýrské sítě v ulici U Řeky. Dotčené území neobsahuje potřebnou veřejnou dopravní a technickou infrastrukturu, kterou je nutno vybudovat a napojit na stávající, která se nachází po obvodu řešeného území. Developeři mohou své nabídky posílat do 9. června tohoto roku.

Veškeré podrobnosti k záměru města jsou uvedeny na úřední desce města

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor správy majetku města