Město se pustí do opravy chodníků před ZŠ Sportovní

501.jpg Ještě v měsíci srpnu vypuknou v lokalitě před Základní školou na ulici Sportovní stavební práce, při kterých bude povrch chodníků z litého asfaltu nahrazen zámkovou dlažbou.

Přístupové chodníky k ZŠ Sportovní navazují na stezku pro chodce a cyklisty v ulici Sportovní. Stávající narušený a částečně rozpadlý povrch chodníků z litého asfaltu bude odstraněn. Zpevněné plochy budou nově ohraničeny obrubami a budou předlážděny zámkovou dlažbou na původní podloží z lomového kamene. Akce si vyžádá náklady ve výši 1,3 milionu korun.

Přestože práce skončí až ke konci měsíce září, nemusejí mít žáci a rodiče mít strach, že se od začátku školního roku budou do školy dostávat obtížně. Škola má několik možností vstupu a bezpečný přístup do budovy bude po celou dobu stavby zajištěn podle toho, jak budou postupovat jednotlivé etapy prací.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty