Městu se s létem vlila do žil svěží míza

_20_1834.jpg Milí obyvatelé Hradiště a návštěvníci našeho krásného města, Letní filmová škola brzy začne tepat městem, Slovácké slavnosti vína a otevřených památek klepou na dveře, ulice Prostřední a Mlýnská už voní novotou, jejich rekonstrukci dokončíme co nevidět.

Na každém rohu se něco děje, každý víkend nabízí jiný program, brzy budou ve všech částech města
hody. Hradiště žije tak, jak ho máme všichni nejraději.

Máme před sebou ještě velkou část letních prázdnin, a tak se děti určitě stihnou vyřádit na nově zrekonstruovaném sportovním plácku na Revoluční a brzy již i na dětském hřišti na Východě, konkrétně u ulice Bedřicha Buchlovana. Hned po Filmovce se vrhneme na velkou přestavbu hřiště ve Smetanových sadech, které už novou tvář potřebuje jako sůl.

Je radost, vidět po dvou covidových letech Hradiště znovu žít naplno. Jsem hrdý na tým na radnici, protože za sebou máme kus práce, vidíme výsledky, víme, co funguje a čemu se vyhnout. A hlavně - cítíme velkou zodpovědnost za město, které máme v srdci, v krvi, v rodině. 

Příroda na dosah, folklór, kultura, lidé se srdcem na dlani a krásné město, na které je radost pohledět. To je to, pro co to tady generace Hradišťáků mají rády. To jsou důvody, proč se k nám lidé vracejí a nechce se jim odcházet. A já si tak přeju hlavně jedno - aby srdce Slovácka tepalo dál, přesně tak, jak to máme nejraději. 

Přeji vám pohodové léto!


Váš starosta

Stanislav Blaha