Informace úřadu

Omezený průjezd vozidel ulicí Na Morávce

situace – kopie.JPG Z důvodu sanace kanalizace v křižovatce ulic Všehrdova, Na Morávce a Palackého náměstí bude od středy 23. 10. do pátku 25. 10. 2019 uzavřen výjezd vozidel z ul. Na Morávce na Palackého náměstí a do ulice Všehrdova.

 

Městská policie spouští další kolo kurzů sebeobrany

pexels-photo-652348.jpg Oblíbené kurzy sebeobrany v Uherském Hradišti znovu pokračují. Jedná se o druhou část kurzu, jehož první část proběhla v 1. pololetí 2019.

 

Dopravní omezení - Svatojiřské nábřeží, ul. Jana Blahoslava

byt_dum_svatoji.JPG Vážení spoluobčané, v souvislosti s rekonstrukcí bytového domu č.p. 395 dojde v období od 9. 9. 2019 do 16. 9. 2019 k dopravním omezením na ul. Svatojiřské nábřeží a v ulici Jana Blahoslava.

 

Garden Food festival - uzavírka

IMG_5162.JPG Z důvodu konání společenské akce Garden Food Festival v prostorách městského parku Smetanovy sady bude v neděli 1. 9. 2019 z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků akce a její dopravní obslužnosti uzavřena pro motorovou dopravu ul. U Stadionu a navazující ul. Lechova a Mojmírova (po ul. Rostislavovu). Děkujeme řidičům za ohleduplnost a respektování přechodného dopravního značení.

 

Při opravách ulic Radovy a Příkrá dojde k dopravním omezením

radovy_prikraII.png Vážení obyvatelé ulic Radovy a Příkrá v části města Míkovice, v souvislosti se započetím prací na rekonstrukci ulic vás informujeme o chystaném dopravním omezení.

 

Dopravní omezení se chystá na Sokolovské! Hrozí kolony.

IMG_9325.JPG Prosíme pozor! Od 9. do 30. září bude z důvodu rekonstrukce vodoměrné šachty nutné dopravní omezení v místě pravého odbočení z ulice 1. máje směrem na Jarošov.

 

Zapojíte se do průzkumu o internetu?

pexels-photo-1437541.jpg Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci se společností Grant Thornton Advisory realizuje průzkum o internetu v domácnostech. Ambicí průzkumu je zjistit, na co domácnosti internet využívají, zda jsou s ním spokojení a jaké jsou případně jejich představy.

 

Mimořádné uzavření pohřebiště v Mařaticích

IMG_9588.JPG Vážení občané, v pondělí 19. 8. a v úterý 20. 8. bude pohřebiště v Mařaticích otevřeno až od 12.00 hodin. Dopolední uzavření je nutné z technických důvodů. Děkujeme za pochopení.

 

Upozornění - dopravní omezení

warning-421729_960_720.jpg Vážení občané, upozorňujeme, že vzhledem k probíhající rekonstrukci vodovodu bude v termínu od 15. 8. - 23. 8. částečně omezen provoz na komunikaci v ulici Jiřího z Poděbrad, úplně uzavřen bude výjezd z ulice Stojanova. Provoz na ul. J. z Poděbrad bude sveden do 1 jízdního pruhu a řízen semafory.

 

Veřejné projednávání - Regulační plán nemocnice

UH12.jpg Vážení občané, zveme vás na Veřejné projednání "Regulačního plánu RP1 - nemocnice" s odborným výkladem, které se uskuteční 21. 8. 2019 od 16:00 hodin v komorním sále Reduty.

 

Mimořádné uzavření pohřebiště v Mařaticích

memory-3775480_960_720.jpg Vážení občané, v pondělí 22. a v úterý 23.7. bude pohřebiště v Mařaticích otevřeno až od 12:00 hodin. Dopolední uzavření je nutné z technických důvodů - práce na hřbitově. Děkujeme za pochopení.

 

Výpadek veřejného osvětlení Mařatice

osv30.jpg Vážení občané, upozorňujeme, že pravděpodobně několik dní nebude fungovat veřejné osvětlení v některých ulicích v Mařaticích, a to z důvodu poruchy napájení rozvaděče veřejného osvětlení.

 

Hledají se fotografie Uherského Hradiště z doby kolem roku 1989

005_2_masarykovonamesti.jpg Město Uherské Hradiště připravuje na letošní podzim v rámci oslav třicátého výročí sametové revoluce výstavu Proměny města 1989 – 2019. Cílem výstavy bude formou srovnávacích fotografií v odstupu 30 let připomenout nejvýraznější proměny vzhledu města.

 

Čelní stranu radnice zakryje lešení

IMG_9223.JPG Vážení občané, práce na opravě střechy a na fasádě budovy radnice na Masarykově náměstí budou pokračovat stavbou lešení ze strany Masarykova náměstí.