Informace úřadu

Druhé kolo e-aukcí bytů se blíží

aukce.png Město Uherské Hradiště nabídne zájemcům ve druhém kole e-aukcí k prodeji dva byty v bytovém domě č.p. 1257-1260, ulice J. E. Purkyně a Štěpnická.

 

Na nových zastávkách na Sokolovské už budou zastavovat i linkové autobusy

4.jpg Od 6. března 2022 budou na nových zastávkách s názvem Studentské náměstí, které město dokončilo s koncem loňského roku na Sokolovské ulici, spoje příměstských linek jedoucích z Uherského Hradiště směrem na Bílovice.

 

Dočasná nedostupnost systémů

IT V sobotu 19.02.2022 proběhne na MěÚ Uherské Hradiště výměna některých IT technologií.

 

Aplikace „Zlepši své město“ je účinný pomocník, využít ji můžete také vy

IMG_20180102_Sterby.jpg Veřejná prostranství města jsou často útočištěm vandalů či místy, kde je možné se setkat s nejrůznějšími závadami a nedostatky – tu se najde rozbitá lavička, jinde nesvítící světlo nebo jsou poškozené prvky na dětském hřišti. Často je poničený mobiliář ve městě a ještě častěji lidé vytvoří černou skládku u kontejnerů. I s nedostatky a nepořádkem se ale dá účinně bojovat a napomoci tomu může každý občan.

 

Vyvěšování smutečních oznámení

IMG_7171.JPG Vážení občané, umísťování smutečních oznámení do vitrín na bývalé prodejně květin na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v současné době zajišťuje Městský úřad Uherské Hradiště.

 

Životní podmínky 2022 – výběrové šetření v domácnostech

čsu.jpg Český statistický úřad organizuje v roce 2022 každoroční výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice. Šetření ve Zlínském kraji proběhne v době od 29. ledna do 12. června 2022 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů. Do zjišťování je v kraji zahrnuto 604 domácností z 59 obcí.

 

V ulici Růžová v centru města započne v únoru revitalizace

Růžová 1.JPG Oznámení občanům o revitalizaci veřejných uličních prostor v centru města - ulice Růžová, jejíž realizace musela být v loňském roce z důvodu nedostupnosti materiálu odložena na letošní rok. Revitalizace ulice Růžová se uskuteční v měsících únoru až červnu 2022.

 

Kam odevzdat nalezenou věc?

finkugg.jpeg Ztratili jste mobil, klíče, kabelku nebo dětskou bundu? Možná jsou na úřadě ve Ztrátách a nálezech. Odevzdat nalezené věci lze na radnici či na městské policii.

 

Letošní Reprezentační ples města Uherské Hradiště se neuskuteční

_DSC0094.JPG Tradiční Reprezentační ples města Uherské Hradiště, původně plánovaný na sobotu 22. ledna, se nebude konat. Důvodem jsou omezení vyplývající z mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných od 3. ledna 2022.

 

Svoz vánočních stromků v roce 2022

stromek.jpg Začíná období, kdy se domácnosti po Vánocích zbavují vánočních stromků. Prosíme občany, aby vánoční stromky ukládali pouze na místa k tomu určená a aby tak předcházeli zvýšenému nepořádku ve městě. Vánoční stromky budou sváženy vždy v pondělí až do 14. února.

 

Svoz odpadů ve dnech 23. 12. 2021 až 3. 1. 2022

IMG_3230.jpg Vážení občané, informujeme o termínech svozu odpadů v období vánočních a novoročních svátků.

 

Provoz Městského úřadu Uherské Hradiště od 27. do 31. 12. 2021

IMG_2813.JPG Vážení občané, věnujte prosím pozornost informacím, jak je upraven provoz Městského úřadu Uherské Hradiště v období od 27. 12. do 31. 12. 2021.

 

Částečný výpadek světelných signalizačních zařízení v Uherském Hradišti

SSZ2.jpg V současné době evidujeme výpadek světelného signalizačního zařízení na křižovatkách Velehradská třída - Svatojiřské nábřeží a Velehradská třída - ulice Vodní.

 

Projekt EUROKLÍČ

euroklic2.jpg Národní rada zdravotně postižených ČR realizuje mezinárodní projekt Euroklíč. Cílem je pomáhat lidem se sníženou schopností pohybu, konkrétně zajištěním rychlé a důstojné dostupnosti bezbariérových sociálních (toalet) a technických kompenzačních (např. výtahů, svislých a schodišťových plošin apod.) zařízení lidem, pro něž jsou určena.