Informace úřadu

Kam odevzdat nalezenou věc?

finkugg.jpeg Ztratili jste mobil, klíče, kabelku nebo dětskou bundu? Možná jsou na úřadě ve Ztrátách a nálezech. Odevzdat nalezené věci lze na radnici či na městské policii.

 

Letošní Reprezentační ples města Uherské Hradiště se neuskuteční

_DSC0094.JPG Tradiční Reprezentační ples města Uherské Hradiště, původně plánovaný na sobotu 22. ledna, se nebude konat. Důvodem jsou omezení vyplývající z mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví platných od 3. ledna 2022.

 

Svoz vánočních stromků v roce 2022

stromek.jpg Začíná období, kdy se domácnosti po Vánocích zbavují vánočních stromků. Prosíme občany, aby vánoční stromky ukládali pouze na místa k tomu určená a aby tak předcházeli zvýšenému nepořádku ve městě. Vánoční stromky budou sváženy vždy v pondělí až do 14. února.

 

Svoz odpadů ve dnech 23. 12. 2021 až 3. 1. 2022

IMG_3230.jpg Vážení občané, informujeme o termínech svozu odpadů v období vánočních a novoročních svátků.

 

Provoz Městského úřadu Uherské Hradiště od 27. do 31. 12. 2021

IMG_2813.JPG Vážení občané, věnujte prosím pozornost informacím, jak je upraven provoz Městského úřadu Uherské Hradiště v období od 27. 12. do 31. 12. 2021.

 

Částečný výpadek světelných signalizačních zařízení v Uherském Hradišti

SSZ2.jpg V současné době evidujeme výpadek světelného signalizačního zařízení na křižovatkách Velehradská třída - Svatojiřské nábřeží a Velehradská třída - ulice Vodní.

 

Projekt EUROKLÍČ

euroklic2.jpg Národní rada zdravotně postižených ČR realizuje mezinárodní projekt Euroklíč. Cílem je pomáhat lidem se sníženou schopností pohybu, konkrétně zajištěním rychlé a důstojné dostupnosti bezbariérových sociálních (toalet) a technických kompenzačních (např. výtahů, svislých a schodišťových plošin apod.) zařízení lidem, pro něž jsou určena.

 

Vyrobte si vlastní hradišťské visačky na dárky

IMG_5936.JPG Město Uherské Hradiště přichází s dalším z milých dárků, které mohou potěšit kreativní jedince.

 

Výdej parkovacích karet na rok 2022

karty.jpg Vážení občané, informujeme vás, že od 1. 12. 2021 se v úřední hodiny vydávají parkovací karty.

 

Výměna akátů v ulici Havlíčkova

Havlíčkova_akát_levý_2.jpg Ze čtyř okrasných akátů v Havlíčkově ulici jsou dva ve velmi špatném zdravotním stavu a musí být odstraněny. Oba stromy budou obratem nahrazeny novými.

 

Senioři, seniorky, pozor! Neskončil váš dodavatel energií?

olde.jpg Vážení občané, zejména pro občany z řad zranitelných skupin, seniory, osamělé lidi, kteří se v dané situaci neorientují nebo o ní dokonce ani nevědí, zveřejňujeme leták Energetického regulačního úřadu a některé základní informace týkající se změny dodavatele energií.

 

Nominujte nejlepší sportovce města na ocenění

uztbjub.jpeg Výzva k podávání nominačních návrhů na ocenění nejlepších sportovců a sportovních kolektivů města Uherské Hradiště za rok 2021.

 

Ptačí chřipka - upozornění pro chovatele drůbeže

keufiwueztr.jpg Vážení občané, předáváme upozornění Krajské veterinární správy pro malochovatele drůbeže ohledně výskytu ptačí chřipky.

 

Milostivé léto

qfjkgffff.jpeg Až do 28. ledna 2022 je možné využít mimořádnou, jednorázovou oddlužovací akci Milostivé léto. Milostivé léto je pomoc pro všechny, kteří mají soudní exekuce u veřejnoprávních institucí. Podmínkou je, že musí být doplacena jistina dluhu a příslušenství, na kterém se doplatí 908 korun.

 

ČSAD BUS - upozornění pro cestující na linkách MHD č. 3, 5 a 8

67.jpg Vážení občané, z důvodu částečné uzavírky ulice Sokolovská bude v týdnu od 8. 11. 2021 změna ve směrovém vedení spojů MHD z Uherského Hradiště, autobusové nádraží na sídliště Východ a zpět.