Videogalerie

Ocenění nejlepších sportovců za rok 2016

Výstřižek.PNG Sprinter Zdeněk Stromšík a veslař Filip Řimák obhájili svá loňská prvenství a stali se ve svých kategoriích nejlepšími sportovci města Uherské Hradiště za rok 2016 mezi jednotlivci. Nejlepším sportovním kolektivem se stalo družstvo dorostenek 1. FC Slovácko, ocenění trenér roku si odnesl trenér atletiky Ivan Ressler. Vítězové byli oceněni při tradičním Slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Uherské Hradiště za rok 2016, které se konalo v pátek 3. března v uherskohradišťské Redutě.

 

Město čeká nový informační systém

Výstřižek1.PNG Uherské Hradiště plánuje rozšíření a obnovení systému rozcestníků, tabulek a map pro lepší orientaci návštěvníků města. Stávající bude nahrazen nadčasovým a funkčním. Nyní čekáme na návrhy designérů a výtvarníků, abychom zvolili to nejlepší řešení s cílem zachovat stávající atmosféru a historičnost města.

 

Vítejte v Uherském Hradišti

vitejte v UH.jpg Prohlédněte si unikátní videospoty o Uherském Hradišti plné atraktivních míst a památek. Čeká na vás pouť za krásami města Uherského Hradiště. Můžete si z klidu domova prohlédnout výjimečná místa a získat užitečné informace. Věříme, že se vám bude prohlídka líbit a bude inspirovat všechny, aby se zašli na zajímavá místa našeho města podívat i osobně.

 

Motivační spot na podporu třídění odpadu ve městě Uherské Hradiště

Motivační spot na podporu třídění odpadu ve městě Uherské Hradiště Jedná se o motivační spot na podporu a především zpopularizování problematiky třídění odpadů mezi občany města i širokou veřejností. Jelikož je dlouhodobým cílem zvyšovat množství vytříděného odpadu ve městech a regionech, a to z důvodu minimalizování vývozu komunálního odpadu na skládky, je předmětný krátký film výborným návodem, jak jednotlivé odpady třídit, kam vytříděný odpad odkládat a především v jakém stavu.