Na nových zastávkách na Sokolovské už budou zastavovat i linkové autobusy

4.jpg Od 6. března 2022 budou na nových zastávkách s názvem Studentské náměstí, které město dokončilo s koncem loňského roku na Sokolovské ulici, spoje příměstských linek jedoucích z Uherského Hradiště směrem na Bílovice.

Zatímco autobusy MHD začaly na nových zastávkách zastavovat již na samém začátku roku, cestující z Uherského Hradiště příměstskými linkami směrem na Bílovice (a zpět) očekávali, že jich budou moci využívat také. To se změní od 6. března 2022.

Zastávky Studentské náměstí již byly zavedeny do jízdních řádů Zlínského kraje a od 6. března na nich budou autobusy příměstských linek zastavovat.

Jedná se o linky:

802180 - Uherské Hradiště → Březolupy → Zlín

802185 - Uherské Hradiště → Topolná → Otrokovice → Zlín

802381 - Uherské Hradiště → Březolupy → Zlámanec

802382 - Uherské Hradiště → Bílovice → Velký Ořechov → Uherský Brod

803180 - Uherské Hradiště → Březolupy → Zlín

Doporučujeme seznámit se dopodrobna s novými jízdními řády, které budu v platnosti od 6. března 2022: Autobusy • IDZK

-JP-