Novoroční přání starosty města

IMG_7125.JPG

Vážení spoluobčané,

do nového roku často vstupujeme s velkými očekáváními. Někteří chtějí zhubnout, další najít novou práci, nebo dokončit pořád odkládaný projekt. Mám to stejně. Ale – a snad se na mě mladší ročníky nebudou zlobit – jsem se za své roky taky naučil, že stejně důležité je dívat se i za sebe a umět poděkovat a pochválit.

A přesně to chci teď udělat.

Poděkovat kolegům na úřadě za to, že odvádějí skvělou práci a Hradiště díky nim šlape jako hodinky.

Poděkovat své rodině za to, že má se mnou trpělivost a pochopení, i když toho mám někdy tolik, že se vídáme jen u snídaně.

Poděkovat všem Hradišťákům za to, že díky nim naše město žije a je v něm přátelská atmosféra.  

A poděkovat také lidem na Slovácku za to, že se tady jeden na druhého můžeme obrátit a že si pořád vážíme toho, co nám předali naši rodiče a prarodiče.

Věřím, že každý z vás najde něco, za co je na sebe, své blízké nebo kolegy pyšný. Něco, co se povedlo, stálo mnoho úsilí, a nebo vám prostě jen udělalo radost. Jsem totiž přesvědčený, že stejně jako si klademe výzvy do dalšího roku, měli bychom si umět poděkovat a být hrdí i na to, co jsme dokázali v roce uplynulém.

Přeji vám, abyste novou kapitolu s názvem 2020 začali psát pozitivně naladění a plní energie. Abyste vykročili pravou nohou, obklopili se lidmi, kteří vás mají rádi a podporují. Přeji vám, aby se vám splnilo vše, co jste si předsevzali. A hlavně – abyste u toho všeho byli zdraví a spokojení.